loader
викачка ям київ

Викачка ям

Викачка вигрібних ям у Києві

викачка вигрібних ям

Компанія "Гидросоюз" пропонує комплексні послуги з викачування, вивезення та утилізації рідких побутових відходів у Києві та передмісті. Роботи проводяться спеціалізованими вакуумними машинами: асенізаторами (від 5 до 10 кубометрів) і мулососом (6 кубометрів).

Перед замовленням послуг асенізатора або послуг ілососамі необхідно визначитися не тільки з об'ємом відкачуваних відходів, але і з тим, що ефективніше використовувати в конкретному випадку – асенізатор або илосос.

В подарунок наша компанія забезпечить Вас спеціальними хімічними препаратами для проведення дезінфекції вигрібної ями, туалету, септика або іншої ємності для нечистот, що дозволить усунути неприємні запахи, прискорить процес розкладання відходів і запобіжить розмноження небезпечних бактерій.

Перелік послуг з відкачування рідких відходів

  • викачка вигрібних ям Викачка вигрібних ям (викачка зливних ям)
  • очищення септиків і туалетів Очищення септиків і туалетів
  • очистити жироуловлювачів Очищення жироуловлювачів (сепараторів жиру)
  • очистити пісковловлювачів Очищення пісковловлювачів (сепараторів нафти)
  • відкачування відстійників каналізаційних насосних станцій Відкачування відстійників каналізаційних насосних станцій
  • відкачування води Відкачування води з котлованів, колодязів та підвалів
  • розмивання мулу Розмивання мулу і мулистих відкладень мулососом

Асенізатор – це спеціальна машина з цистерною і вакуумним насосом, яку ефективно використовувати для відкачування рідких побутових відходів. Область застосування асенізатора: викачування ям, викачка вигрібних ям, очищення зливних вигрібних ям, відкачування води, очитку септика, відкачування каналізації, відкачування вигрібних ям, очищення туалету. У разі наявності у відкачуваних відходах мулистих відкладень - краще використовувати илосос, який сильним напором води спочатку розмиває, а потім відкачує мулисті відкладення.

У будь-якому випадку зателефонувавши нам за вказаними телефонами наші фахівці проконсультують Вас з даного питання, порахують вартість послуг асенізатора або ілососамі з викачування ям, очищення септика або відкачування води. Ціна викачування вигрібної ями залежить від: її місцезнаходження (Київ, або передмістя з доплатою за кілометраж), типу вживаного устаткування (асенізатор або илосос) і обсягу відкачуваних відходів.

Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Викачка вигрібних ям

відкачування вигрібної ями

Послуга - викачка вигрібних ям затребувана в житловому будинку або на дачі, які не мають підключення до центральної каналізації. У такому випадку при організації в будинку каналізаційної системи передбачають будівництво вигрібної ями (ще її називають зливною ямою), в яку буде стікати побутові каналізаційні стоки і стічні (дощові) води з присадибної ділянки. Звичайна вигрібна яма являє собою викопану в землі герметичну яму з забетонированным дном і стінками. Її обсяг визначається кількістю сходять з дому рідких побутових відходів (ЖБО).

З часом яма заповнюється і виникає необхідність викликати асенізаторську машину для викачування вигрібної ями. Ємність асенізатора повинна бути розрахована на обсяг, на який необхідно відкачати з вигрібної ями. У разі сильного замулювання ями для її очищення необхідно викликати илосос.

Зателефонувавши нашим фахівцям, Ви отримаєте необхідні консультації з питання викачки вигрібних ям і зможете замовити необхідні послуги. Ми не тільки даємо гарантію на виконані нами роботи та надаємо суттєві знижки постійним нашим клієнтам.

Очищення септиків і туалетів

відкачування септика

Септик - це розташована в землі конструкція, призначена для очищення каналізаційних стоків, які стікають у неї з будинку по каналізаційних трубах. Септик зазвичай складається з декількох відсіків, в яких під впливом гравітації і спеціальних бактерій рідкі побутові відходи розкладаються і розшаровуються, рідини очищаються і через дренажну систему йдуть у грунт.

В процесі експлуатації септик необхідно періодично очищати від мулистих відкладень. З таким завданням відмінно справляються ілососи, хоча якщо профілактичне очищення септика проводити регулярно, то можна використовувати і звичайні асенізаторські машини.

Дворові туалети використовуються в разі відсутності внутрішньої каналізації в будинку. Туалети відкачують по мірі заповнення. Для усунення неприємних запахів, віслюку викачування відходів із туалету необхідно проводити його очищення.

Детальну інформацію з очищення септиків і туалетів Ви завжди можете отримати у наших фахівців.

Очищення жироуловлювачів

очистити жировловлювача

Жировловлювачі або сепаратори жиру в процесі очищення стічних вод забруднюються відокремлюваними жирами, що виробляє до погіршення очисних здібностей конструкції. Тому необхідно суворо дотримуватися регламенту їх профілактичного очищення, для якої застосовують спеціальне обладнання.

Компанія "Гидросоюз" має у своєму розпорядженні кращі зразки сучасного зарубіжного обладнання, яке використовується для очищення жировловлювачів. Тому, наші фахівці не просто витягують з сепаратора жиру накопичені жири, але і повністю очищають його нутрощі від різного роду відкладень.

За бажанням клієнта, ми виробляємо хімічний аналіз стічних вод, ніж підтверджуємо високу якість виконуваних робіт з викачування жиру і очищення жировловлювачів.

Очищення пісковловлювачів

очистити пісковловлювачів

Пісковловлювачі призначені для відділення піску та інших нерозчинних частинок з стічний вод перед їх надходженням в каналізаційну мережу. Також пісковловлювачі вловлюють різні відходи нафтопродуктів, які потрапляють у каналізаційні стоки. Такі очисні конструкції застосовують на автомийних станціях, СТО, автотранспортними підприємствами, АЗС.

Для надійної роботи пісковловлювача його необхідно періодично очищати від скупчився піски, твердих частинок та відходів нафтопродуктів. Для цього використовується ассенизаторская машина або илососос. У разі необхідності, після очищення пісковловлювача наша компанія зробить необхідні хімічні аналізи каналізаційних стоків, які підтверджують для санітарно-епідеміологічних служб справність очисних споруд.

Відкачування відстійників каналізаційних насосних станцій

відкачування відстійників каналізаційних насосних станцій

Забруднення конструктивних елементів каналізаційних насосних станцій (КНС) виробляє до виходу з ладу всієї системи каналізації. Для їх очищення необхідно проводити відкачування накопичених рідких відходів з відстійника КНС. Для цього застосовується спеціальне обладнання, яке дозволяє відкачати каналізаційні стоки і нерозчинні відходи, усунути засмічення в важкодоступних місцях, викачати каналізацію з будь-якої глибини.

Після відкачування та очищення відстійника каналізаційної насосної станції проводиться його хімічна та антибактеріальна обробка.

Відкачування води з котлованів, колодязів та підвалів

відкачування води

При аварії в каналізаційних і водопровідних системах, неправильному відвід дощових або грунтових вод, можливо заповнення котлованів, колодязів, підвалів, погребів брудною водою, яка заважає використовувати зазначені споруди і конструкції за прямим призначенням.

Наша компанія зробить відкачування брудної води, що забезпечить її вивезення та утилізацію, усуне аварії в каналізаційних чи водопровідних труб, запобігає можливість повторення подібної ситуації.

Розмивання мулу і мулистих відкладень мулососом

відкачування мулу

При великому скупченні мулистих відкладень, з усуненням яких не справляється звичайне обладнання, застосовують илосос, яким виробляють розмивання мулу під великим напором води. Після підняття або його відкачують в резервуар знаходиться на машині і транспортують для подальшої утилізації.

Розмивання мулу і мулистих відкладень мулососом ідеально очищають будь резервуар - вигрібні і зливні ями, септики, туалети, конструктивні елементи систем каналізації.