loader
ремонт та монтаж інженерних мереж киев

Ремонт і монтаж інженерних мереж

Ремонт і монтаж інженерних мереж від фахівців

Монтаж трубопроводів

Компанія "Гидросоюз" пропонує послуги з проектування, ремонту і монтажу інженерних мереж у Києві та Київській області будь-якої складності з підключенням до центральних міських магістралей.

Послуги з проектування, ремонту і монтажу інженерних мереж будь-якої складності.

Комплексні послуги з ремонту та монтажу інженерних мереж, систем опалення, каналізації і водопроводу будь-якої складності в Києві й області

Детальну інформацію Ви завжди можете отримати у наших консультантів по вказаним телефонам.

Список робіт, які виконує наша компанія:

  • Сантехнічні роботи
  • Монтаж і ремонт трубопроводів системи опалення, каналізації, водопроводи тощо)
  • Пайка пластикових труб великого діаметру
  • Монтаж і ремонт насосного обладнання
  • Монтаж і ремонт очисних споруд (жироуловлювачі, септики, масло - бензоулавливатели, очисні споруди для автомийок – пескоулавливатели)
  • Монтаж каналізаційних насосних станцій (КНС) та міні КНС (сололифт)
  • Монтаж і ремонт каналізаційних колодязів
  • Санація трубопроводів
  • Супутні будівельні роботи(асфальтування, укладка плитки, відновлення зеленої зони, покрівельні роботи тощо)
Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Сантехнічні роботи

сантехнічні роботи

Компанія "Гидросоюз" чинить послуги сантехніка у комплексі робіт з проектування, встановлення та ремонту сантехнічних виробів. До таких робіт належать роботи будь-якої складності з монтажу водопровідних, опалювальних та каналізаційних систем, їх ремонт і модернізація, прочищення каналізації в приватних чи багатоквартирних житлових будинках, так і на промислових, офісних та торгово-розважальних об'єктах.

Вартість робіт розраховують в залежності від їх об'єму та складності. Зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами Ви не тільки зможете прорахувати Ваші витрати, але отримати професійні консультації та рекомендації по використовуваних матеріалах, обладнанню та за будь-якого іншого питання, пов'язаного з надаваними нами сантехнічними послугами.

Наші спеціалісти швидко і якісно виконають необхідні роботи, на які наша компанія надасть надійну гарантію.

Монтаж і ремонт трубопроводів

монтаж трубопроводів

Наша компанія виконує роботи по монтажу та ремонту систем опалення, каналізації, водопроводів або будь-яких інших трубопровідних систем. У разі необхідності, наші фахівці розроблять проект трубопроводу будь-якої складності, підбере необхідні матеріали, зробить підключення до інших мереж, наприклад, врізку в центральну систему. Прокладання трубопроводів можна виконувати можна безтраншейним або траншейным методами (земляні роботи виконують механізованим способом). У комплексі з прокладних труб будуються колодязі, колектори та інші конструкції спеціального призначення в залежності від проектних вимог і бажання замовника, наприклад, септики, вигрібні або зливні ями, очисні споруди.

Пайка пластикових труб великого діаметру

Пайка труб

Для пайки пластикових (полімерних) труб наша компанія використовує спеціальне обладнання, яке дозволяє виконувати всі види зварювання для труб діаметром від 20 до 1200 мм: стыковую, раструбную і элетромуфтовую. Такі роботи проводяться не тільки при монтажі труб і трубопроводів, але і при проведенні над ними ремонтних робіт, заміни пошкоджених частин, з'єднання полімерних труб із трубами з інших матеріалів.

Монтаж і ремонт насосного обладнання

Установка насосної станції

До наших послуг по монтажу та ремонту насосного обладнання відносяться: установка насосних станцій, їх обслуговування, ремонт і проведення профілактичних робіт. Ми використовуємо тільки якісні матеріали і перевірені роками надійної експлуатації насоси і насосні станції серйозних виробників. Наші фахівці виконують всі роботи згідно з нормативними вимогами і використовують тільки якісні матеріали. І як показує практика, при такому підході обладнання не потребує щорічному ремонті або заміні і без поломок служить багато років.

Монтаж і ремонт очисних споруд

Жироулавливатель

Комплексні роботи з проектування, монтажу, ремонту та обслуговування таких очисних конструкцій як: жироулавители, септики, масло і бензоулавители, очисні споруди для автомийок (пескоулавливатели) можуть виробляти поодинокі фірми Києва. Компанія "Гидросоюз" є одним із старожилів у цій сфері, з напрацьованим досвідом і висококваліфікованими фахівцями, що дозволяє якісно надавати дану послугу, виконувати гарантійні та після гарантійне обслуговування і ремонтні роботи зазначених об'єктів. Дані роботи дуже специфічні, і наші консультанти завжди готові відповісти на всі Ваші запитання. Телефонуйте.

Монтаж каналізаційних насосних станцій КНС та міні КНС

каналізаційна насосна станція

Каналізаційні насосні станції призначені для перекачування каналізаційних стоків з одного вузла (в який вони зливаються самопливом) в наступний (як правило, розташованого вище за рівнем). Міні КНС застосовуються в побутових цілях і представляють собою герметичні ємності, підключені безпосередньо до унітазу і розташовуються зазвичай в санвузлах.

Принципи роботи обох систем ідентичні, але використовуване обладнання відрізняється по потужності, пропускної здатності і підбирається в залежності від умов експлуатації.

Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з оптимальним рішенням у використанні КНС у вашій каналізаційної мережі, зроблять правильний підбір обладнання, професійно встановлять його (з усіма супутніми роботами, наприклад, земляні та будівельні роботи), нададуть гарантію з подальшим обслуговуванням.

Монтаж і ремонт каналізаційних колодязів

Каналізаційні колодязі

Каналізаційні колодязі є необхідною складовою будь-каналізаційної системи, дозволяють виробляти її обслуговування, прочищення та ремонтні роботи. Ми виробляємо монтаж та ремонт каналізаційних колодязів, виконаних з будь-яких матеріалів: цегла, бетон або пластик з виконанням усіх супутніх, по каналізаційним мережам, робіт.

В комплексі з монтажем або ремонтом каналізаційних колодязів виконуються роботи з благоустрою території та асфальтування доріг.

Санація трубопроводів

санація трубопроводів

Санація трубопроводів – це найбільш прогресивний метод ремонту труб, дозволяє відновити початкові характеристики магістралі без проведення відкритих земляних робіт. Терміни проведення такого ремонту будуть значно вище, ніж при використанні традиційного методу, а відсутність відкритих земляних робіт зменшує вплив на навколишнє середовище і необхідність нести додаткові витрати на відновлення ландшафту або дорожніх покриттів. Санація трубопроводу відновлює пропускну здатність труби, усуває пошкодження, запобігає витоку і продовжує термін їх служби.

Наша компанія успішно застосовує такий інноваційний спосіб у своїй роботі і готова запропонувати свої послуги з проведення санації труб.

Супутні будівельні роботи

асфальтування

Більшість праць зазначених вище робіт вимагають надання комплексної послуги. І наші клієнти завжди раді, що їм не треба залучати до робіт декілька різних організацій, так як компанія"Гидросоюз" всі супутні будівельні роботи виконує самостійно силами своїх фахівців і з використанням власної техніки. До таких робіт належить: асфальтування або відновлення дорожнього покриття, укладання тротуарної плитки, бруківки, відновлення зеленої зони, виконання покрівельних робіт, проведення гідроізоляційних і зварювальних роботи, надання транспортних послуг і багато іншого. Детальну інформацію Ви завжди можете отримати у наших консультантів по вказаним телефонам.