loader
аварійна служба каналізації київ

Аварійна служба

Аварійна служба компанії "Гідросоюз"

Аварійна служба каналізації компанії "Гідросоюз" працює цілодобово! Виконує терміновий ремонт та усунення аварійних ситуацій у роботі інженерних систем: каналізації, водопроводу та інших трубопроводів, а саме:

  • аварійна прочищення каналізації, усунення засмічень каналізації в трубах діаметром від 30 мм. до 1500 мм.;
  • установка, заміна, обслуговування та ремонт труб і трубопроводів;
  • викачування води, відкачка з відстійників і підвалів;
  • проведення комплексу робіт з усунення неприємних запахів.

Виїзд аварійної бригади здійснюється протягом 15 хвилин після виклику, а час прибуття залежить від дорожньої обстановки (дорожніх пробок) і від відстані нашої бази, яка знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Куренівська, 16А, до об'єкта. Аварійна служба працює 24 години на добу у вихідні та святкові дні при температурі навколишнього середовища до хвилин 20 градусів. Ми обслуговуємо квартири, котеджі, котеджні містечка, багатоквартирні будинки, готелі, ресторани, кафе, їдальні, автомийки, автосервіси, торговельні та розважальні центри, підприємства.

Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Як працює наша аварійна служба

Після надходження дзвінка на нашу цілодобову лінію, диспетчер з'ясовує всі подробиці трапилася ситуації, оскільки від цього залежить якими матеріалами і обладнанням необхідно укомплектувати аварійну бригаду, щоб максимально швидко і ефективно усунути аварію.

Після цього оформлюється заявка, яку диспетчерська служба передає фахівцям з аварійної служби. Вся процедура передачі інформації, комплектації всіх необхідних для ремонту елементів займає не більше 15 хвилин.

Решту часу займає приїзду аварійної бригади на місце виклику. У денний час доби воно може бути збільшено через затори на автомобільних дорогах, або якщо місцезнаходження замовника далеко від бази «Гідросоюза».

До приїзду фахівців можна проконсультуватися з диспетчерами, як самостійно зменшити наслідки аварійної ситуації. Це дозволяє запобігти псуванню майна і заощадить Ваші кошти.

Аварійна служба компанії "Гідросоюз" працює цілодобово, фахівці виїжджають на виклик у вихідні та святкові дні навіть при негативній температурі. Це особливо актуально, коли державні комунальні служби не відповідають на телефонні дзвінки, а в квартирі – потоп і є всі шанси затопити іншу квартиру.