loader
про компанію Гідросоюз

Про компанію

Особливості компанії "Гідросоюз"

Компанія "Гідросоюз" займає провідні позиції серед спеціалізованих підприємств з монтажу, ремонту та обслуговування інженерних комунікацій, оснащене сучасною технікою і має висококваліфікованих фахівців.

Прочищення труб
  • Компанія надає повний комплекс послуг з:
  • монтажу, ремонту, обслуговуванню інженерних магістралей будь-якої складності сучасними методами;
  • прочищення каналізаційних труб і каналізаційних систем, усунення засмічень;
  • викачування і утилізація рідких побутових відходів – вигрібних та зливних ям, септиків, туалетів;
  • вивезення та утилізації твердих і промислових відходів;
  • проведення сантехнічних робіт;
  • видеодиагностике трубопроводів.
Автопарк

Ми цілодобово і щоденно обслуговуємо наших клієнтів. У компанії працює аварійна служба, яка протягом кількох годин прибуває для усунення аварійних ситуацій в будь-яку погоду і навіть при мінусових температурах.

Власний автопарк автономної техніки спеціального призначення працюючій за передовими технологіями, величезний досвід роботи та повний комплекс що надаються – дозволяють нам в стислі терміни і в повному обсязі вирішувати будь-які складні проблеми.

Основною метою нашої роботи є бажання допомогти своїм клієнтам в експлуатації, обслуговуванні та проведенні ремонтних робіт таких інженерних комунікацій як каналізація, водопроводи та опалення, забезпечити їх безперебійну і безаварійну роботу. Послуги надаються за погодженим з клієнтом графіком у зручний для них час.

Той факт, що більшість з наших клієнтів, а це понад 500 організацій і підприємств усіх форм власності, користуються нашими послугами постійно, говорить сам за себе. А високий рівень сервісного обслуговування, надійність і комплексний підхід до виконання поставленого завдання (надання всіх супутніх послуг ми беремо на себе) дозволяють нам постійно залучати нових партнерів та розширювати нашу матеріально-технічну і виробничу базу.

Конкурентні переваги компанії "Гідросоюз"

Мобільний телефон

Комплексний підхід до виконання робіт

Іконка грошей

Досвідчені кваліфіковані спеціалісти

Іконка машини

Щоденне цілодобове обслуговування

Іконка грошей

Гарантія на виконані роботи

Іконка лампочки

Працюємо у всіх регіонах України

Іконка грошей

Сучасні високоефективні технології

Іконка водопроводу

Гнучка система знижок для постійних клієнтів


Наша техніка

Компанія "Гідросоюз" має власний автопарк спеціалізованої сучасної техніки для виконання всього комплексу послуг. Наші машини з прочищення каналізації, асенізатори та насоси є кращими в Києві, що дає можливість виконувати роботи будь-якої складності і справлятися з тими проблемами, від рішення який "йдуть" наші конкуренти.

Гідродинамічний агрегат

Наприклад, ми можемо повністю відновити до первісного стану пропускну здатність трубопроводу без проведення капітального ремонту, що неможливо зробити на аналогічним нашому, але вітчизняному обладнанні. Агрегат для прочищення каналізації.Наша техніка повністю автоматизована, що дозволяє досягти максимальних результатів і виключити людські помилки.

Для прочищення каналізаційних труб невеликого діаметра, які експлуатуються всередині приміщень ми застосовуємо компактні гідродинамічні та електромеханічні агрегати. Їх також можна використовувати в місцях, де утруднений під'їзд промивної техніки, розміщеної на шасі автомобілів.

Комбінована машина

Комбінована машина, що поєднує в собі обладнання для промивання каналів і илосос, ефективно очищає внутрішні стінки труб, ємності, резервуари, колодязі шляхом розмивання відкладень з подальшою їх відкачуванням мулососом. Це дозволяє використати лише один автомобіль, що істотно знижує вартість роботи при видаленні складних засмічень.

Асенізатори і илососные машини використовуються для викачування і транспортування рідких побутових відходів з вигрібних ям, септик, туалетів, уловлювачів жиру, автомийок.

Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Вартість робіт

Вартість робіт з прочищення труб розраховується в залежності від її діаметра і довжини, ступеня забрудненості і типу відкладень, обсягу викачувати опадів, характеристик ремонтних робіт і багатьох інших показників. Щоб дізнатися вартість робіт по конкретному об'єкту, Ви можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами й відповівши на поставлені Вам питання менеджер повідомить ціну на послуги, а також можливість надання знижки.

Для кого призначені наші послуги

Ми постійно і плідно співпрацюємо з підприємствами всіх галузей, ЖЕКами і комунальними підприємствами, торгово-розважальними і бізнес-центрами, супермаркетами і гіпермаркетами, заклади громадського харчування (ресторани, бари, їдальні, кафе), готелями і санаторіями, автомийками і автосалонами, будівельними компаніями.

Нами завжди задоволені власники приватних заміських будинків, котеджів і котеджних містечок, багатоквартирних будинків і житлових комплексів.