loader
відновлення та очищення водопроводів київ

Відновлення та очищення водопроводів

Якісне відновлення та очищення водопроводів

Очистити водопроводів

Холодна і гаряча вода, що циркулює у водопроводі, має різні домішки, які у процесі експлуатації систем водопостачання осідають на внутрішніх стінках трубопроводу. Такі відкладення складаються з водорозчинних солей і домішок, і з часом вони займають все більше і більше простору, знижуючи пропускну здатність труб, призводять до їх корозії і гідравлічних втрат. У підсумку, технічні характеристики системи водопостачання знижуються, погіршується якість води і збільшуються витрати на її транспортування по трубопроводах.

Наша компанія надає послуги з відновлення і очищення водопроводів сучасним методом гідродинамічної прочищення на новітньому зарубіжному обладнанні. Застосування цього способу гарантує відновлення параметрів труб до початкового рівня, зменшуються витрати електроенергії на 10-15%, збільшується термін експлуатації труб на 10-15 років до капітального ремонту, збільшуються інтервали між профілактичним обслуговуванням.

Ми виконуємо прочищення

  • Технологічні труби Магістральних трубопроводів гарячого водопостачання
  • Технологічні труби Магістральних трубопроводів холодного водопостачання
  • Технологічні труби Магістральних трубопроводів, теплотрас
  • Технологічні труби Звичайних водопроводів гарячого і холодного водопостачання
  • Технологічні труби Водонапірних башт
Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Очищення та ремонт водонапірних башт

очистити водонапірних башт

Водонапірна башта представляє собою величезний резервуар, який піднятий над земною поверхнею, в якому міститься великий запас води, за рахунок чого створюється тиск в водонапірної мережі, стабілізується режим роботи насосних станцій.

В процесі експлуатації систем водопостачання з водонапірними баштами на внутрішніх стінках резервуара утворює наліт складається з домішок, які містяться у воді, що погіршує якість води і призводить до утворення іржі.

Для прочищення водонапірних башт застосовується гідродинамічний метод з наступною дезінфекцією резервуарів, що дає можливість повністю відновити функціональну придатність системи до початкового рівня.

Компанія "Гидросоюз" проведе очищення або ремонт окремих елементів будь-якої системи водопостачання, так і комплексну прочищення водопроводу будь-якого типу. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію, а у випадку вимог замовника – підтверджуємо якість проведених робіт хімічним аналізом води.