loader
прочищення каналізації київ

Прочищення каналізації

Професійне гідродинамічне прочищення каналізації

засмічення каналізації Прочищення каналізації - один з основних напрямків діяльності компанії "Гідросоюз". Прочищення каналізаційних труб проводиться цілодобово (працюємо аварійна служба) в Києві і Київській області. Наше обладнання розраховане на чистку труб діаметром від 30 до 1500 мм. і працює при температурі повітря до мінус 20 градусів. На виконані компанією роботи з прочищення каналізації, трубопроводів, каналізаційних мереж надається гарантія, чим підтверджує якість прочищення.

Наші фахівці і професійне обладнання впораються з будь-якими засорами. Наші можливості поширюються на всі існуючі системи каналізації та каналізаційні мережи.

Професійна прочистка

 • Прочищення внутрішньої каналізації Внутрішньої каналізації (внутрішньобудинкової, внутрішньоцеховий)
 • Прочищення зовнішньої каналізації Зовнішньої каналізації (дворової, колекторів, внутрішньоквартальної)
 • Прочищення напірної і гравітаційної каналізаційних систем Напірної і гравітаційної каналізаційних систем
 • Очищення зливі приймачів Злива приймачів, дренажних, зливових, водостічних труб
 • Прочищення каналізаційних колодязів Прочищення каналізаційних колодязів
 • Прочищення виробничих і технологічних труб Виробничих і технологічних труб

Ми використовуємо найбільш ефективні методи прочищення:

При необхідності додатково застосовується илосос, який дозволяє видалити з труб нерозчинні опади. В особливих випадках провадиться відео діагностика трубопроводів, яка дозволяє візуально оцінити стан внутрішніх стінок, стан і тип забруднення трубопроводів.

Наші послуги актуальні для приватних і багатоповерхових будинків, торгових, розважальних і бізнес-центрів, готелів і санаторіїв, виробничих і промислових об'єктів.

Телефонуйте - завжди раді будемо запропонувати Вам найкращі умови співпраці в Києві. Прочищення каналізації від компанії "Гидросоюз" - це гарантія якості, яка підтверджується гарантійними зобов'язаннями.

 1.  Гідродинамічне прочищення труб  обладнанням на базі важкої вантажної техніки:
  • Робочий тиск на кінці промивної форсунки - до 300 бар (атмосфер).
  • Діаметр труб, що промиваються - від 30 до 1500 мм.
  • Протяжність мереж - до 200 метрів.
  • Мінімальна температура навколишнього середовища мінус 20 градусів.
  • Застосовується для чищення зовнішньої і внутрішньої каналізації, трубопроводів, каналізаційних мереж, дренажних систем, виробничих і технологічних труб, резервуарів і ємностей.
 2. Механічна прочищення каналізації  мобільними установками для прочищення внутрішньої каналізації і труб:
  • Діаметр труб від 30 до 500 мм.
  • Максимальна довжина промиваються труб до 100 метрів.
  • Застосовується для прочищення труб всередині приміщень.

Ціни на прочищення каналізації та інші послуги компанії

Послуга Ціна, з ПДВ
Аварійне гідродинамічне-механічне прочищення зовнішньої і внутрішньої каналізаційної системи, до 40 метрів 2000 грн.
Очищення каналізаційного колодязя 150-250 грн. за колодязь
Комплексне і сервісне обслуговування абонентів водоканалу договірна
Викачка вигрібних ям асенізатором, від 5м3 250 грн./1м3
Викачка мулу (мулосос), від 3м3 800 грн./1м 3
Викачка піску з автомийок, від 3м3 800 грн./1м3
Відкачування небезпечних відходів (жирів) з подальшою утилізацією, від 3м 3 700 грн. / 1м 3
Очищення і відкачування жиру з сепараторів жиру (з утилізацією), за 1 шт. до 50 літрів 1200 грн.
Установка сепараторів жиру (внутрішніх і зовнішніх) договірна
Розмивка і обмивання відстійника колодязя 2000 грн. за колодязь
Відеодіагностика каналізаційної мережі до 40 п.м. 2000 грн.
Відеодіагностика водозабірних свердловин 6000 грн. за свердловину
Гідродинамічне прочищення водозабірних свердловин договірна
Гідродинамічне прочищення водонапірної башти Рожновського договірна
Гідродинамічна-пневматична та гідрохімічна очистка систем опалення договірна
Гідродинамічна-пневматична та гідрохімічна очистка та промивка котлів опалення договірна
Ремонт каналізації договірна
Ремонт опалювальної системи договірна
Ремонт водопроводу договірна
Послуги маніпулятора договірна
Доставка технічної води 250 грн./1м3

Працює  цілодобова аварійна служба  по Києву і області. Можливий виїзд по всій Україні. Екстрений виїзд можливий без оплати за гарантійним листом.

При необхідності додатково застосовується мулосос, який дозволяє видалити з труб нерозчинні опади. В особливих випадках проводиться відео діагностика трубопроводів, яка дозволяє візуально оцінити стан внутрішніх стінок, стан і тип забруднень трубопроводів.

Наші послуги актуальні для приватних і багатоповерхових будинків, торгових, розважальних і бізнес центрів, готелів і санаторіїв, виробничих і промислових об'єктів.

У нас краще професійне обладнання та досвідчені фахівці, які впораються з засмічення будь-якої складності. На всі види робіт  надається гарантія  та відповідні документи для перевіряючих органів. Телефонуйте - завжди раді будемо запропонувати Вам кращі умови співпраці в Києві. Прочищення каналізації від компанії ГІДРОСОЮЗ - це гарантія якості, яка підтверджується гарантійними зобов'язаннями.

Як ми працюємо

Аварійна служба компанії ГІДРОСОЮЗ гарантує оперативне усунення заторів у каналізації будь-якої складності. Викликати чергових сантехніків ГІДРОСОЮЗ для термінового очищення забитих каналізаційних стоків можна по телефону (096) 111-19-99 або замовити зворотний дзвінок у відповідній формі на сайті компанії .

Виїзд чергової аварійної бригади здійснюється цілодобово, 7 днів на тиждень, максимум через 15 хвилин після виклику (дзвінка). Час прибуття бригади до місця аварії залежить від його віддаленості до бази компанії ГІДРОСОЮЗ за адресою: вул. Куренівська 16А (м.Київ).

Але крім термінових (аварійних) викликів, ми працюємо з прочищення каналізації і в плановому порядку, а також в порядку профілактичного обслуговування каналізаційних мереж. Планова і профілактичне очищення каналізаційних труб і обійдеться замовнику набагато дешевше, ніж аварійний виклик, і в практичному сенсі буде набагато більш розсудливою. Планову або профілактичну прочищення каналізації можна замовити прямо на сайті компанії ГІДРОСОЮЗ, або організувати на регулярній основі за договором сервісного обслуговування.

Наші технічні можливості і компетенція

Завдяки наявному обладнанню, ми здатні чистити труби діаметром від 32мм (внутріквартирні, внутрішньобудинкові мережі) - до 1,5 м (стічні колектори, зливова каналізація). Технічні можливості та кваліфікація фахівців компанії ГІДРОСОЮЗ дозволяють вирішувати проблеми стічної і зливової каналізації будь-якої складності:

Можете не сумніватися - на озброєнні фахівців-сантехніків компанії ГІДРОСОЮЗ є всі найсучасніші, високоефективні техніка та обладнання:

 1. Для телевізійної (візуальної) інспекції внутрішнього стану труб, з відображенням на екран монітора (комп'ютера) в режимі онлайн. Є в наявності телевізійна діагностична апаратура для труб різного діаметру.
 2. Для ручної механічної прочистки каналізації (з найрізноманітнішими буровими насадками і спіралями). Застосовується на малорозмірних каналізаційних трубах діаметром 32мм - 200мм, для внутрішніх мереж і місць, важкодоступних для важкої техніки.
 3. Для механізованої гідродинамічної (водоструминної) прочистки. Як правило, гідродинамічна очистка застосовується на зовнішніх мережах, на каналізаційних трубах / колекторах середніх і великих діаметрів.
 4. Для відкачування мулососом вже каналізаційних стоків, що прорвалися: з приміщень, підвалів, ям, колекторів.

Наші послуги в сфері очищення каналізації

Наші гарантії

Компанія ГІДРОСОЮЗ гарантує:

Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Прочищення внутрішньої каналізації

Прочищення внутрішньої каналізації

Здійснюється очищення всієї каналізаційної системи усередині приміщення, починаючи від мийок, раковин і унітазів, включаючи внутрішні стояки і закінчуючи виходами в оглядові колодязі. Ми виробляємо очищення внутрішньої каналізації у житлових будівлях, бізнес центрах (офісах), в торгово-промислових об'єктах або у виробничих приміщеннях (цехи, заводи).

Будь засмічення каналізації буде видалений, а труби очищені від багаторічних забруднення. Телефонуйте 24 години в добу 7 днів в тиждень!

Прочищення зовнішньої каналізації

Прочищення зовнішньої каналізації

Прочищення каналізації зовнішньої виконується на ділянках від першого оглядового колодязя будівлі до колодязя міської каналізаційної магістралі. При цьому очищаються як каналізаційні труби, так і оглядові колодязі. Для відкачування нерозчинних відкладень використовується илосос.

Щоб прочищення каналізації була ефективною, перед її проведенням бажано провести телеінспекцію каналізаційної труби, що дасть можливість візуально визначити проблему і прийняти рішення по ефективному методу очищення.

Прочищення напірної і гравітаційної каналізаційних систем

Прочищення напірної і гравітаційної каналізаційних систем

Принципи роботи самопливної та напірної каналізаційних систем відрізняються один від одного, як і швидкість утворення нальоту на стінках труб. А ось аварійний засмічення може відбутися в будь-каналізаційної системи, з якою наші фахівці завжди допоможуть Вам впорається.

До того ж, якщо засмічення в самопливної системи призведе лише аварії, яка усувається прочищенням, то засмічення в напірної каналізації може призвести до виходу з ладу насосного обладнання. В такому випадку, необхідно не тільки чистити каналізаційну систему, але й ремонтувати або відновлювати насосне обладнання.

Прочищення зливо приймачів, дренажних, зливових, водостічних труб

Прочищення зливо приймачів

Зливова, дренажна, водостічна каналізація використовується для збору і передачі в каналізаційну систему талих і дощових вод. У процесі її експлуатації відбувається засмічення дощоприймачів листям, гілками, брудом, піском та іншим сміттям, що призводить до зменшення їх пропускної спроможності з подальшим утворенням засмічення.

Очищення зливової каналізації, як правило, проводять один раз у сезон гідродинамічним методом, що дозволяє підтримувати її цілий рік в працездатному стані.

Прочищення каналізаційних колодязів

Прочищення каналізаційних колодязів

Каналізаційні колодязі в залежності від умов експлуатації необхідно регулярно очищати (від декількох разів на рік до одного разу на кілька років), так як в них збирається велика кількість різноманітного сміття, що може привести до збою в роботі всієї каналізаційної системи.

А якщо нехтувати профілактичної прочищенням колодязів, то в результаті скупчення різноманітних мікроорганізмів можливо запліснявіння колодязів і прискорення процесів старіння інженерних комунікацій, не кажучи вже про не приємному запаху і виникненні вогнища виникнення небезпечних інфекційних бактерій.

Прочищення виробничих і технологічних труб

Прочищення виробничих і технологічних труб

Наше обладнання і комплексний підхід до проблеми засмічення виробничих і технологічних труб дозволяють вирішити практично будь-які види відкладень (накипу, карбонатні, хімічні, мулисті, смолисті) гідродинамічним методом прочищення. Така послуга актуальна для прочищення трубопровідних систем теплообмінників, компресорів, охолоджувачів, конденсаторів на підприємствах нафто - і газопереробної галузі і харчових виробництвах.

Прочищення каналізації гідродинамічним методом

Прочищення каналізації гідродинамічним методом

Прочищення каналізації гідродинамічним методом успішно застосовується для зовнішніх мереж. За допомогою спеціальної машини в трубу під високим тиском подається вода, що змиває утворилися у стінок відкладення. При цьому руйнуються будь-які засмічення, в тому числі і відкладення з цементних розчинів та будівельне сміття.

Після змиву відкладень вони выкачаются та утилізуються. В разі необхідності вилучення великої кількості нерозчинних забруднень (мул, пісок) - для їх відкачування використовують илосос.

Прочищення каналізації механічним методом

Прочищення каналізації механічним методом

В окремих випадках в трубі утворюється до таке ступеня щільних засмічення, що вода під тиском не може його усунути. У цьому випадку, поряд з гідродинамічним застосовується прочищення каналізації механічним методом, при якому в трубу вводиться спеціальна насадка, яка механічно руйнує щільні нашарування з каменю, щебеню, щільного мулу і потім гідродинамічним методом, а можливо і з використання ілососамі з труби витягуються зруйновані залишки забруднень.

Для чого потрібна прочищення каналізації

У вас в самий невідповідний момент забилася каналізація? Погодимося, ситуація неприємна. Якщо не вжити термінових заходів, то одним зіпсованим настроєм не обійтися: ні помитися, ні приготувати, ні сходити в туалет ...

Хочете спробувати «пробити» каналізацію самостійно? Не так все просто! Дилетантський підхід до прочищення каналізації з підручними засобами загрожує ще більшим ущільненням затору, або розгерметизацією труб в самому несподіваному місці. Так каналізаційні стоки і сусідам на голову можуть политись, з усіма супутніми наслідками і матеріальними компенсаціями ... У будь-якому важливому і складному справі потрібен підхід професіоналів, а в справі прочищення каналізації - і поготів.

Справа в тому, що затори в каналізаційних трубах можуть бути різної природи: мулові, жирові, гравійно-піщані наноси, вапняні нарости, різноманітний побутове сміття: поліетилен, картон, предмети особистої гігієни, навіть абсолютно тверді предмети з деревини, пластику та металу. Різні за складом внутрішньотрубної пробки вимагають абсолютно різних підходів для їх усунення.

А головне, що затори в каналізації можуть мати різну, часом досить високу міцність. І прямолінійні, «силові» спроби їх «пробити» нерідко призводять до руйнування самих каналізаційних труб (часом досить дірявих, зношених), і появі протікання каналізаційних стоків прямо всередину житлових приміщень, «на голову» мешканців нижніх поверхів, в підвали будинків. Звідки їх прибрати вже дуже проблематично, а головне - дуже дорого, набагато дорожче виклику аварійної бригади для прочищення каналізації від компанії ГІДРОСОЮЗ .

Існуючі способи прочищення каналізації

Хімічний спосіб - усунення затору в трубах виконується із застосуванням сильних хімічних реактивів, які розчиняють основу трубопровідної пробки, тим самим збільшуючи пропускну здатність системи. Хімічні реактиви найкраще діють на жирову і вапняну основу каналізаційних заторів, малоефективні на пробках з побутового сміття, неефективні на твердих грунтово-піщаних забрудненнях. Хімічний спосіб очищення каналізації пов'язаний з викидом у навколишнє середовище значної кількості екологічно шкідливих речовин. За сукупністю причин, хімічний спосіб прочищення каналізації застосовується переважно на малооб'ємних локальних каналізаційних системах з трубами обмеженого діаметра, з великими кількостями жирової субстанції в стоках. Це, як правило, виробництва харчової промисловості, заклади громадського харчування, кухні особистих домогосподарств.

Механічний спосіб - очищення каналізації проводиться за допомогою ручних або механізованих інструментів-насадок (різноманітних сталевих коронок, бурів, спіралей), які насаджені на кінець довгого, гнучкого і міцного троса. Трос з ріжучої (сверлящей, що чіпляє) насадкою запускається всередину засміченого трубопроводу, і приводиться в обертальний рух вручну, або за допомогою засобів механізації. Ріжуча або бурова насадка руйнує і подрібнює затор в трубі до появи по ній дебету стоків. Механічний спосіб прочищення каналізації характеризується незмінно хорошими результатами. З його допомогою надійно руйнуються навіть дуже щільні, тверді і міцні затори, що складаються з затверділих або скам'янілих стоків, різноманітного побутового сміття. Але з огляду на необхідних значних фізичних зусиль (в ручному варіанті), механічний спосіб застосовується переважно на внутрішніх каналізаційних мережах з трубами малих і середніх розмірів (32мм - 200мм).

Гідродинамічний спосіб - прочищення каналізації виконується шляхом розмиву внутрішніх заторів спеціальними водоструминними головками, до яких від насоса подається розмиває рідина (як правило вода), під високим тиском в десятки атмосфер. Гідродинамічний спосіб розмиву каналізаційних заторів дає не менше надійні результати, ніж механічний спосіб. Завдяки тому, що це повністю механізований спосіб із застосуванням потужної насосної техніки, він може застосовуватися на каналізаційних лініях і колекторах навіть дуже великого діаметра. Перевагою способу є забезпечення одночасного винесення очищається породи (пульпи) з потоком промивають води. Його недоліки - необхідність забезпечення підведення води, погана пристосованість для застосування у важкодоступних місцях, в багатоповерхових будинках.

Внутрішня телеметрія каналізаційних труб

Внутрішня телеметрія каналізаційних мереж виконується:

Внутрішня телеметрія трубопровідних мереж виконується за допомогою введеного в трубу довгого і гнучкого зонда з захищеної відеоголоівки вебкамери на кінці. Зображення з відеоголоівки видається відразу на екран портативного ноутбука. Може виконуватися запис зображення, для подальшого детального аналізу.

Питання, що часто задаються

❓ Кого обслуговує аварійна служба прочищення каналізації?

Послуги з прочищення каналізації виявляються юридичним і фізичним особам: в квартирах, приватних і багатоповерхових будинках, підприємствах, торгових і розважальних центрах, підприємствах і т.п.

❓ Яке обладнання використовується для чищення каналізаційних мереж?

Для каналізаційних мереж застосовуються каналопромивальні установки на базі важкої техніки, які дозволяють обслуговувати системи каналізації будь-якої конфігурації. Для промивки внутрішньої каналізації використовуються професійні переносні гідродинамічні машини, які дозволяють не просто видалити засмічення, а й повністю очистити внутрішню поверхню стінок труб від будь-яких нашарувань.

❓ Що робити, якщо постійно засмічується каналізація в будинку?

Дана ситуація свідчить про те, що на стінках труб утворилися нашарування, які знизили її прохідність. Щоб вирішити проблему на довгі роки необхідно замовити промивку труб гідродинамічної машиною.

❓ Що таке гідродинамічна промивка каналізації.

Гідродинамічна промивання каналізації - це видалення засмічень всередині каналізаційних труб водою під величезних тиском до 300 бар, під яким розмиваються будь відкладення.