loader
відновлення артезіанських свердловин київ

Відновлення артезіанських свердловин

Відновлення засорившихся артезіанських свердловин

Очищення свердловини

Вода з артезіанської свердловини є невід'ємним джерелом забезпечення життєдіяльності людини. У процесі її експлуатації поступово зменшується її дебіт із-за засмічення мулом, піском, іржею і утворюються на стінках труби відкладень. Якщо смакові якості питної води погіршуються і в ній з'являються дрібні дисперсні частинки, то необхідно проводити очищення свердловини.

Компанія "Гидросоюз" надає послуги з відновлення, очищення, ремонту, видеодиагностике артезіанських свердловин, демонтажу і монтажу насосного обладнання

Послуги з відновлення та ремонту артезіанських свердловин

  • монтаж насосного обладнання Демонтаж і монтаж насосного обладнання
  • гідродинамічне очищення фільтра Гідродинамічне очищення фільтра, прифильтровій зони свердловини
  • очищення відстійника Очищення відстійника, видалення мулового осаду з дна свердловини
  • витяг застряглих або потонули насосів Витяг застряглих або потонули насосів
  • відеодіагностіка свердловини Відеодіагностіка свердловини
Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Демонтаж і монтаж насосного обладнання

монтаж насосного обладнання

Не секрет, що правильно облаштована артезіанська свердловина може справно функціонувати понад півстоліття. Однак, при цьому її необхідно періодично обслуговувати і проводити ремонтні роботи, які дуже часто пов'язані із заміною або ремонтом насоса.

Демонтаж насосного обладнання вимагає високої кваліфікації виконавців, так як будь-яке невірне дію може бути причиною виходу з ладу всієї артезіанської свердловини. При необхідності, після демонтажу насоса виконуються профілактичні роботи з відновлення дебіту свердловини чи її прочищення.

Монтаж насосного обладнання полягає в установці і підключенні насосів і всіх елементів системи призначених для забезпечення водопостачання. Фахівці компанії "Гидросоюз" проводять монтаж обладнання за всіма правилами, допоможуть вибрати те обладнання і матеріали, що володіють високою надійністю і довговічністю в експлуатації. Після установки насосного обладнання проводяться пуско-налагоджувальні роботи, під час яких перевіряються всі режими роботи системи. При цьому на всі виконані роботи надається гарантія.

Гідродинамічне очищення фільтра, прифильтровій зони свердловини

прочищення фільтра

Гідродинамічна прочищення є найсучаснішим і оптимальним методом очищення фільтра і зони біля фільтра артезіанської свердловини, які максимально схильні до забруднення. Для цього використовується сучасне імпортне обладнання, яке дозволяє повністю відновити дебіт артезіанської свердловини, викачати все опади і відкладення, що дозволяє покращити якість води до початкового рівня. У процесі гідродинамічного очищення артезіанської свердловини ми застосовуємо чисту воду, яка подається безпосередньо в робочу зону під високим тиском. Таким методом, на відміну від інших: хімічного, ультразвукового, електрогідравлічного, вибухового, пневмоимпульсного, електроакустичного та інших, неможливо зіпсувати трубу, фільтри і з'єднання.

Гідродинамічний метод очищення фільтра свердловини на воду є екологічно безпечним і економічно вигідним, так як його ефективність перевищує всі інші методи.

Очищення відстійника, видалення мулового осаду з дна свердловини

очищення свердловини на воду

При здійсненні повного очищення артезіанської свердловини обов'язково проводиться очищення відстійника-фільтра, видалення мулового осаду з дна свердловини, видалення піску та інших дисперсних частинок з свердловини. Таке очищення дозволяє продовжити термін служби насосного обладнання, збільшити дебіт свердловини і поліпшити якість питної води, так як внутрішній стан всіх елементів свердловини на воду ставати таким же, як і нової свердловини.

Витяг застряглих або потонули насосів

витягнути застряглий насос

Застряг в свердловині насос – це дуже непроста для рішення ситуація. Якщо самостійно витягнути насос не вдається або ж необхідно витягнути потонув насос, наші фахівці без проблем впораються з цим завданням. Це дасть можливість не тільки зберегти дороге обладнання, але і зберегти артезіанську свердловину в працездатному стані.

Тому, якщо Ви сумніваєтеся у своїх можливостях витягнути застряглий або потонув насос і не ризикуєте зіпсувати свердловину, звертайтеся до нас.

Відеодіагностіка свердловини

Відеодіагностіка свердловини

Відеодіагностіка (видеоинспекция, телеинспекция) артезіанської свердловини дає можливість візуально оцінити технічний стан свердловини, зрозуміти можливу причину зниження її дебіту, погіршення якості води та прийняти оптимально правильне і економічно вигідне рішення по її відновленню, очищенню або ремонту. В ідеалі, перед проведенням будь-яких робіт бажано провести видеоинспекцию свердловини, що дасть можливість вирішити проблему найбільш ефективні способом.