loader
прочищення каналізації київ

Прочищення каналізації

Професійне гідродинамічне прочищення каналізації

Професійне гідродинамічне прочищення каналізації Прочищення каналізації - один з основних напрямків діяльності компанії "Гидросоюз". Прочищення каналізаційних труб проводиться цілодобово (працюємо аварійна служба) в Києві та Київській області. Наше обладнання розраховане на чищення труб діаметром від 30 до 1500 мм. і працює при температурі повітря до -20 градусів. На виконані компанією роботи з прочищення каналізації, трубопроводів, каналізаційних мереж надається гарантія, що підтверджує якість прочищення.

Наші фахівці і професійне обладнання впораються з будь-якими засорами. Наші можливості поширюються на всі існуючі системи каналізації.

Перелік послуг з прочищення каналізації

Ми використовуємо найбільш ефективні методи прочищення:

При необхідності додатково застосовується илосос, який дозволяє видалити з труб нерозчинні опади. В особливих випадках провадиться відео діагностика трубопроводів, яка дозволяє візуально оцінити стан внутрішніх стінок, стан і тип забруднення трубопроводів.

Наші послуги актуальні для приватних і багатоповерхових будинків, торгових, розважальних і бізнес-центрів, готелів і санаторіїв, виробничих і промислових об'єктів.

Телефонуйте - завжди раді будемо запропонувати Вам найкращі умови співпраці в Києві. Прочищення каналізації від компанії "Гидросоюз" - це гарантія якості, яка підтверджується гарантійними зобов'язаннями.

Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Прочищення внутрішньої каналізації

Прочищення внутрішньої каналізації

Здійснюється очищення всієї каналізаційної системи усередині приміщення, починаючи від мийок, раковин і унітазів, включаючи внутрішні стояки і закінчуючи виходами в оглядові колодязі. Ми виробляємо очищення внутрішньої каналізації у житлових будівлях, бізнес центрах (офісах), в торгово-промислових об'єктах або у виробничих приміщеннях (цехи, заводи).

Будь засмічення каналізації буде видалений, а труби очищені від багаторічних забруднення. Телефонуйте 24 години в добу 7 днів в тиждень!

Прочищення зовнішньої каналізації

Прочищення зовнішньої каналізації

Прочищення каналізації зовнішньої виконується на ділянках від першого оглядового колодязя будівлі до колодязя міської каналізаційної магістралі. При цьому очищаються як каналізаційні труби, так і оглядові колодязі. Для відкачування нерозчинних відкладень використовується илосос.

Щоб прочищення каналізації була ефективною, перед її проведенням бажано провести телеінспекцію каналізаційної труби, що дасть можливість візуально визначити проблему і прийняти рішення по ефективному методу очищення.

Прочищення напірної і гравітаційної каналізаційних систем

Прочищення напірної і гравітаційної каналізаційних систем

Принципи роботи самопливної та напірної каналізаційних систем відрізняються один від одного, як і швидкість утворення нальоту на стінках труб. А ось аварійний засмічення може відбутися в будь-каналізаційної системи, з якою наші фахівці завжди допоможуть Вам впорається.

До того ж, якщо засмічення в самопливної системи призведе лише аварії, яка усувається прочищенням, то засмічення в напірної каналізації може призвести до виходу з ладу насосного обладнання. В такому випадку, необхідно не тільки чистити каналізаційну систему, але й ремонтувати або відновлювати насосне обладнання.

Прочищення зливо приймачів, дренажних, зливових, водостічних труб

Прочищення зливо приймачів

Зливова, дренажна, водостічна каналізація використовується для збору і передачі в каналізаційну систему талих і дощових вод. У процесі її експлуатації відбувається засмічення дощоприймачів листям, гілками, брудом, піском та іншим сміттям, що призводить до зменшення їх пропускної спроможності з подальшим утворенням засмічення.

Очищення зливової каналізації, як правило, проводять один раз у сезон гідродинамічним методом, що дозволяє підтримувати її цілий рік в працездатному стані.

Прочищення каналізаційних колодязів

Прочищення каналізаційних колодязів

Каналізаційні колодязі в залежності від умов експлуатації необхідно регулярно очищати (від декількох разів на рік до одного разу на кілька років), так як в них збирається велика кількість різноманітного сміття, що може привести до збою в роботі всієї каналізаційної системи.

А якщо нехтувати профілактичної прочищенням колодязів, то в результаті скупчення різноманітних мікроорганізмів можливо запліснявіння колодязів і прискорення процесів старіння інженерних комунікацій, не кажучи вже про не приємному запаху і виникненні вогнища виникнення небезпечних інфекційних бактерій.

Прочищення виробничих і технологічних труб

Прочищення виробничих і технологічних труб

Наше обладнання і комплексний підхід до проблеми засмічення виробничих і технологічних труб дозволяють вирішити практично будь-які види відкладень (накипу, карбонатні, хімічні, мулисті, смолисті) гідродинамічним методом прочищення. Така послуга актуальна для прочищення трубопровідних систем теплообмінників, компресорів, охолоджувачів, конденсаторів на підприємствах нафто - і газопереробної галузі і харчових виробництвах.

Прочищення каналізації гідродинамічним методом

Прочищення каналізації гідродинамічним методом

Прочищення каналізації гідродинамічним методом успішно застосовується для зовнішніх мереж. За допомогою спеціальної машини в трубу під високим тиском подається вода, що змиває утворилися у стінок відкладення. При цьому руйнуються будь-які засмічення, в тому числі і відкладення з цементних розчинів та будівельне сміття.

Після змиву відкладень вони выкачаются та утилізуються. В разі необхідності вилучення великої кількості нерозчинних забруднень (мул, пісок) - для їх відкачування використовують илосос.

Прочищення каналізації механічним методом

Прочищення каналізації механічним методом

В окремих випадках в трубі утворюється до таке ступеня щільних засмічення, що вода під тиском не може його усунути. У цьому випадку, поряд з гідродинамічним застосовується прочищення каналізації механічним методом, при якому в трубу вводиться спеціальна насадка, яка механічно руйнує щільні нашарування з каменю, щебеню, щільного мулу і потім гідродинамічним методом, а можливо і з використання ілососамі з труби витягуються зруйновані залишки забруднень.