loader
відеодіагностика труб київ

Відеодіагностика труб

Відеодіагностика, телеінспекція труб і трубопроводів

Відеодіагностіка труб

Для візуальної діагностики технічного стану труб (каналізації, водопроводу, свердловин та інші) використовується спеціальне обладнання. Компанія "Гидросоюз" використовує новітнє імпортне обладнання, яке використовується для високоякісної відеодіагностики трубних систем. За допомогою телевізійної діагностики не тільки оцінюється внутрішня поверхня труб, але і приймається оптимальне по ефективності й економічно вигідне рішення щодо ремонту, очищення або відновлення трубних систем.

Відеодіагностіка труб проведена після їх прочищення дозволяється упевнитися в якості проведених робіт. При цьому, замовнику телеметрії надаються відеоматеріали, на яких і не фахівець зрозуміє джерело проблеми, але і на власні очі побачить результат нашої роботи.

За допомогою відеодіагностики можна визначити:

  • технічний стан внутрішньої поверхні труби Технічний стан внутрішньої поверхні труби, що дуже важливо перед проведенням таких робіт, як чистка каналізації від засмічень
  • надійність з'єднань трубопроводів Надійність з'єднань трубопроводів, наявність витоків
  • наявність тріщин Наявність тріщин, свищів, деформацій з точним визначення їх місцезнаходження
  • наявність засмічень в трубі Наявність засмічень в трубі і місце їх освіти
  • несанкціоновані врізки в трубу Несанкціоновані врізки в трубу
  • місцезнаходження елементів трубопроводу Місцезнаходження елементів трубопроводу (колодязі, стики, вигини)
  • довжина трубопроводу Довжину трубопроводу і координати прокладки труб
  • дефекти, допущені при прокладки труб Дефекти, допущені при прокладки труб (злами, негативні ухили), які є джерелом постійних забруднень
Працюємо цілодобово та без вихідних
Аварійна служба (096) 111-19-99
Замовити дзвінок
оформити заявку

Телеинспекция трубопроводів

Наше обладнання дозволяє отримати кольорове зображення з високою роздільною здатністю, яке відразу ж передається на екран дисплея з записом на носій інформації. Відстань, пройдена в трубопроводі, визначається спеціальним лічильником, а для точного визначення знаходження в конкретний момент камери використовують радіомаяк і локатор. Камеру, яка просувається по трубопроводу, можна повертати в різні боки, що дає можливість детально розглянути зацікавив ділянку труби.

Після проведення відеодіагностики труб можна локально усунути виявлену несправність, що дає істотний економічний ефект за рахунок зменшення обсягу землерийних робіт. При використанні безтраншейного методу ремонту трубопроводу (санація трубопроводу) ефективність телеінспекції ще вище, так як немає необхідності не тільки виробляти риття траншеї, але і відновлювати після всіх заходів зруйновані дороги, тротуари, зелені насадження.

До того ж, додатковий ефект дають усунені витоки води, запобігання просідання будинків, доріг і земної поверхні.